انرژی کالا
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
Steca Tarom 235
شارژ کنترلر Steca Tarom 235
  تماس بگیرید
( 1 )

شارژ کنترلر، ولتاژ باتری را بررسی می نمایند و هرگاه که ولتاژ باتری بیش از حد شود، جریان شارژ را متوقف می‌کند. شارژ کنترلر استکا مدل Tarom 235 با ولتاژ 12 و 24 ولت و شدت جریان 35 آمپر مابین پنل خورشیدی و باطری (باتری) قرار می گیرد.

 

Steca Tarom 245
شارژ کنترلر Steca Tarom 245
  تماس بگیرید
( 0 )

شارژ کنترلر، ولتاژ باتری را بررسی می نمایند و هرگاه که ولتاژ باتری بیش از حد شود، جریان شارژ را متوقف می‌کند. شارژ کنترلر استکا مدل Tarom 245 با ولتاژ 12 و 24 ولت و شدت جریان 45 آمپر مابین پنل خورشیدی و باطری (باتری) قرار می گیرد.

 

Steca Tarom 440
شارژ کنترلر Steca Tarom 440
  تماس بگیرید
( 0 )

شارژ کنترلر، ولتاژ باتری را بررسی می نمایند و هرگاه که ولتاژ باتری بیش از حد شود، جریان شارژ را متوقف می‌کند. شارژ کنترلر استکا مدل Tarom 440 با ولتاژ 48 ولت و شدت جریان 40 آمپر مابین پنل خورشیدی و باطری (باتری) قرار می گیرد.

 

سولار میتر لوترون مدل SPM-1116SD
سولار میتر لوترون مدل SPM-1116SD
  1,290,000 تومان
( 0 )

این دستگاه ساخت شرکت لوترون تایوان میباشد و قابلیت اندازه گیری میزان تابش خورشید را دارد. دستگاه سولار میتر لوترون مدل SPM-1116SD برای کاربردهای کشاورزی، گلخانه ای، گیاه پزشکی، محیط زیست، نیروگاه های خورشیدی، آزمایشگاه های اپتیک و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه زبری سنج و صافی سنج کمپانی Elcometer مدل E224C-BI
دستگاه زبری سنج و صافی سنج کمپانی Elcometer مدل E224C-BI
  تماس بگیرید
( 0 )

این دستگاه ساخت شرکت الکومتر انگلستان را دارد و قابلیت سنجش زبری و صافی را دارد.

charge controller tracer A series
شارژ کنترلر Tracer A series
  تماس بگیرید
( 1 )

شارژ کنترلر های سری A از تکنولوژی  MPPT  به منظور اخد ماکزیمم توان خروجی آرایه های خورشیدی بهره می برد که باعث افزایش راندمان انرژی سیستم میشود.

شارژکنترلر E Tracer series
شارژ کنترلر E Tracer series
  تماس بگیرید
( 1 )

شارژ کنترلر های سری E  از تکنولوژی MPPT به منظور اخذ ماکزیمم توان خروجی آرایه های خورشیدی بهره می برد که باعث افزایش راندمان انرژی سیستم می شود.

شارژ کنترلر tracer BN series
شارژ کنترلر Tracer BN series
  تماس بگیرید
( 0 )

شارژ کنترلرهای سری BN شاخص ترین نوع کنترلرهای صنعتی با عمر طولانی و سیستم خنک کننده از جنس آلومینیوم ریخته گری شده ساخته میشوند.

نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه

فروشگاه انرژی کالا

انرژی کالا یک سایت الکترونیک متعلق به شرکت نوین تدبیر کالای آبتین (نت کالا) می باشد. این شرکت زیرمجموعه هلدینگ سامان انرژی در سال 1395 و با محوریت تأمین انواع تجهیزات، کالاهای صنعتی و خدمات فنی مهندسی تأسیس گردیده است.

 

اطلاعات تماس

برای دریافت و ذخیره اطلاعات تماس بارکد زیر را با تلفن همراه خود اسکن کنید.

Untitled 1