انرژی کالا
نتایج 1 تا 8 از کل 86 نتیجه
 شیر توالت مدل آدرین
شیر توالت مدل آدرین
  تماس بگیرید
( 0 )

شیر توالت مدل آدرین با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است و دارای بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه می باشد. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

شیر ظرفشویی مدل آدرین
شیر ظرفشویی مدل آدرین
  تماس بگیرید
( 0 )

شیر ظرفشویی مدل آدرین با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

شیر روشویی مدل آدرین
شیر روشویی مدل آدرین
  تماس بگیرید
( 1 )

شیر روشویی مدل آدرین با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

شیر دوش مدل آدرین
شیر دوش مدل آدرین
  تماس بگیرید
( 0 )

شیر دوش مدل آدرین با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

ست 4 تکه مدل
ست 4 تکه مدل آدرین
  تماس بگیرید
( 0 )

ست 4 تکه مدل آدرین با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

شیر دوش مدل آریا
شیر دوش مدل آریا
  تماس بگیرید
( 0 )

شیر دوش مدل آریا 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

شیر ظرفشویی مدل آریا
شیر ظرفشویی مدل آریا
  تماس بگیرید
( 0 )

شیر ظرفشویی مدل آریا با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

شیر توالت مدل آریا
شیر توالت مدل آریا
  تماس بگیرید
( 0 )

شیر توالت مدل آریا با 5 سال ضمانت تعویض و خدمات پس از فروش از تولیدی شیرآلات آویسا است با بالاترین نوع پوشش آبکاری PVD و بهترین استاندارد فلز برنج در بدنه. این شیرآلات دارای شلنگ شیلان و کاتریج سدال اسپانیا همراه با آبفشان نئوپرل سوئیس جهت کاهش مصرف آب تا 30% می باشد.

نتایج 1 تا 8 از کل 86 نتیجه

فروشگاه انرژی کالا

انرژی کالا یک سایت الکترونیک متعلق به شرکت نوین تدبیر کالای آبتین (نت کالا) می باشد. این شرکت زیرمجموعه هلدینگ سامان انرژی در سال 1395 و با محوریت تأمین انواع تجهیزات، کالاهای صنعتی و خدمات فنی مهندسی تأسیس گردیده است.

 

اطلاعات تماس

برای دریافت و ذخیره اطلاعات تماس بارکد زیر را با تلفن همراه خود اسکن کنید.

Untitled 1