انرژی کالا
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
چراغ صنعتی سوله ای 60 وات
  تماس بگیرید
( 0 )

چراغ های صنعتی با توان 60 وات برای استفاده در سوله های صنعتی مناسب می باشند. با به کارگیری قطعات با کیفیت در این محصول، بازده و راندمان این محصول به بیشترین مقدار ممکن رسیده است. این چراغ ها با توان های 60 تا 120 وات قابل استفاده برای نورپردازی محیط های صنعتی می باشد.

چراغ صنعتی سوله ای 100 وات
  تماس بگیرید
( 0 )

چراغ های صنعتی با توان  100 وات برای استفاده در سوله های صنعتی مناسب می باشد. با به کارگیری قطعات با کیفیت در این محصول، بازده و راندمان این محصول به بیشترین مقدار ممکن رسیده است. این چراغ ها با توان های 60 تا 120 وات قابل استفاده برای نورپردازی در محیط های صنعتی می باشند. 

چراغ صنعتی سوله ای 120 وات
  تماس بگیرید
( 0 )

چراغ های صنعتی با توان  120  وات برای استفاده در سوله های صنعتی مناسب می باشد. با به کار برده شدن قطعات با کیفیت در این محصول، بازده و راندمان این محصول به بیشترین مقدار ممکن رسیده است. این چراغ ها با توان های 60 تا 120 وات قابل استفاده برای نورپردازی محیط های صنعتی می باشد. 

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

فروشگاه انرژی کالا

انرژی کالا یک سایت الکترونیک متعلق به شرکت نوین تدبیر کالای آبتین (نت کالا) می باشد. این شرکت زیرمجموعه هلدینگ سامان انرژی در سال 1395 و با محوریت تأمین انواع تجهیزات، کالاهای صنعتی و خدمات فنی مهندسی تأسیس گردیده است.

 

اطلاعات تماس

برای دریافت و ذخیره اطلاعات تماس بارکد زیر را با تلفن همراه خود اسکن کنید.

Untitled 1