انرژی کالا
نتایج 1 تا 8 از کل 44 نتیجه
رطوبت سنج
رطوبت سنج حرفه اي HT-3009
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه رطوبت سنج HT-3009 LUTRON از نوع رطوبت سنج و ترمومتر محيطي بوده و رطوبت محيط را تا 100% و دما را تا 50 درجه سانتي گراد با دقت بسياربالاي 0.01 نشان مي دهد. اين رطوبت سنج قابليت نشان دادن DEW POINT (نقطه شبنم) با حافظه ذخيره 1000 مقدار و امکان اتصال به کامپيوتر را داراست.

رطوبت سنج
رطوبت سنج محيطي HD-3008
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه رطوبت سنج HD-3008 LUTRON از نوع محيطي بوده و رطوبت محيط را تا 95% نشان مي دهد. ضمنا دما محيط را بدون پراب و با پراب مخصوص نشان مي دهد. با اندازه گيري dew point (نقطه شبنم) و قابليت اتصال به کامپيوتر و حافظه داخلي، دستگاه بسيار مناسبي جهت سنجش هاي محيطي است.

رطوبت سنج
رطوبت سنج دماسنج محيطي HT-3007SD
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه رطوبت سنج HT-3007SD LUTRON از نوع  ديتالاگر محيطي بوده و رطوبت را تا 95% RH و دماي محيط را نيز تا 50 درجه سانتیگراد نشان مي دهد. علاوه بر آن (نقطه شبنم)DEW POINT و (دماي شرجي) WET BULB  نيز کميتهاي ديگري است که اين دستگاه نشان مي دهد.

رطوبت سنج
رطوبت سنج دماسنج (ديتالاگر) YK-2005RH
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه رطوبت سنج YK-2005RH LUTRON از نوع رطوبت سنج حافظه دار محيطي بوده که رطوبت را تا 95% RH نشان مي دهد. قابليت اتصال به کامپيوتر و اتصال پراب دما جهت سنجش دماهاي بالا از ديگر ويژگي هاي اين دستگاه است.

رطوبت سنج
رطوبت سنج ارزان قيمت محيطيYK-90HT
  تماس بگیرید
( 1 )

دستگاه رطوبت سنج YK-90HT LUTRON از نوع محيطي بوده و رطوبت را تا 95%RH نشان مي دهد. سنجش دماي محيط، نشان دادن DEW POINT (نقطه شبنم) حافظه 1000 مقدار و قابليت اتصال به کامپيوتر از ويژگي هاي اين رطوبت سنج نسبتا ارزان قيمت است.

رطوبت سنج
رطوبت سنج LM-81HT
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه رطوبت سنج LM-81HTLUTRON از نوع محيطي بوده و رطوبت را تا 95% RH نشان مي دهد. قابليت حمل آسان به خاطر سرخود بودن پراب و سنجش دماي محيط و قيمت ارزان آن از ويژگي هاي اين دستگاه است.

رطوبت سنج
 رطوبت سنج / فشارسنج /  دماسنج  ديواري MHB -382 SD
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه رطوبت سنج / فشارسنج /  دماسنج  ديواري MHB -382 SD یک دستگاه مولتي فانکشن بوده که قابلیت اندازه گیری و ثبت پارامترهای رطوبت، دما و فشار را داشته و قابل اتصال به کامپیوتر می باشد.

رطوبت سنج
استرس سنج محیطی WBGT-2010SD
  تماس بگیرید
( 0 )

دستگاه WBGT-2010SD یک دستگاه مولتی فانکشن بوده که علاوه بر اندازه گیری پارامترهای رطوبت، دمای محیط، نقطه شبنم و دمای نقطه حباب تر، قابلیت اندازه گیری دمای WBGT یا دمای تر گویسان که برای ارزیابی فشار گرمای محیط کاری مورد استفاده گسترده ای دارد، را دارا می باشد.

نتایج 1 تا 8 از کل 44 نتیجه

فروشگاه انرژی کالا

انرژی کالا یک سایت الکترونیک متعلق به شرکت نوین تدبیر کالای آبتین (نت کالا) می باشد. این شرکت زیرمجموعه هلدینگ سامان انرژی در سال 1395 و با محوریت تأمین انواع تجهیزات، کالاهای صنعتی و خدمات فنی مهندسی تأسیس گردیده است.

 

اطلاعات تماس

برای دریافت و ذخیره اطلاعات تماس بارکد زیر را با تلفن همراه خود اسکن کنید.

Untitled 1